Atpalaiduojantis druskų šveitiklis itin švelniai pašalina negyvas ląsteles, oda suteikiamas grynumo pojūtis. Oda tampa lygi, švari ir atgauna spindesį.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Šis kūno šveitiklis giliai valo odą nuo nešvarumų ir negyvų ląstelių, suteikia jai grynumo pojūtį, suteikia elastingumo ir suminkština odą.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Kūno šveitimas su Peridoto druska ir atpalaiduojantis viso kūno masažas
Atpalaiduojantis Peridoto druskų šveitiklis itin švelniai pašalina negyvas ląsteles, oda suteikiamas grynumo pojūtis. Oda tampa lygi, švari ir atgauna spindesį. Atpalaiduojantis viso kūno masažas pašalina raumenų įtampą, nuovargį ir padidina protinį bei fizinį pajėgumą.
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Procedūroje: stangrinantis ir šviesinantis rankų šveitimas su Perle de Gommage 10 min. + 20 min rankų masažas. Procedūra užbaigiama su žėrinčiu šilkiniu kremu.

Padeda atkurti odos elastingumą ir spindesį. Sudrėkintai, pamaitintai ir glotniai odai. Masažas atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą bei pagerina kosmetikoje esančių veikliųjų medžiagų įsisavinimą.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Klasikinis viso kūno masažas su aliejumi
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Atpalaiduojantis nugaros masažas
 Masažai     Moterims     Vyrams    

1 Hamamo programa: garinė pirtis + kūno šveitimas + muilo putų masažas ​ 

 Masažai     Moterims     Vyrams     Vaikams    
2 Hamamo programa: garinė pirtis + kūno šveitimas + muilo putų masažas +  atpalaiduojantis kūno masažas
 Masažai     Moterims     Vyrams     Vaikams    

Procedūroje: drenuojantis kūno šveitimas su Peridoto druska 15 min. + stangrinantis kūno masažas su safyro aliejumi 30 min. + liekninantis kūno įvyniojimas su kakavos pupelėmis bei žaliąja arbata 20 min. + veido masažas 20min. Procedūra užbaigiama su stangrinančiu kūno kremu.

Peridoto druskos šveitiklis švelniai pašalina negyvas ląsteles, oda suteikiamas grynumo pojūtis. Kakavos pupelės iš Kosta Rikos yra mineralų ir vitaminų šaltinis. Kakavoje esantis teobrominas stimuliuoja ir detoksikuoja. Jauni žaliosios arbatos lapai iš Azijos skatina riebalų oksidaciją ir stipriai detoksikuoja epidermį. Veido masažas atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą.
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Procedūroje: kūno šveitimas su Peridoto druska 15 min. + atpalaiduojantis kūno masažas su Safyro aliejumi 30 min. + detoksikuojantis kūno įvyniojimas su rožiniu granatu 20 min. + veido masažas 20min. Procedūra užbaigiama su žėrinčiu šilkiniu kremu arba drėkinančiu Blue Amber losjonu.

Peridoto druskos šveitiklis švelniai pašalina negyvas ląsteles, oda suteikiamas grynumo pojūtis. Rožinio granato mikroelementai giliai stimuliuoja ir regeneruoja, minkština odą. Veikia prieš odos senėjimo procesus. Veido masažas atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą.
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Mango kūno šveitimas 15 min. + masažas su safyro aliejumi 25 min.

Kūno šveitiklis, kurio pagrindą sudaro lufos pluoštas ir mango sviestas, giliai, bet švelniai valo odą nuo nešvarumų ir negyvų ląstelių bei suteikia jai grynumo pojūtį. Masažas su safyro aliejumi ramina ir pašalina įtampą. Išskirtiniai kvapai ir švelnus prisilietimas leidžia vaikams atsipalaiduoti, juos nuramina ir paruošia naujiems nuotykiams.
 Masažai     Vaikams    
Trukmė: 50 min.

Procedūroje: demakiažas (pienelis, valančios putos, tonikas) + šveitimas veidui + serumas + Alginatinė veido kaukė su aktyvuojančiu serumu + 20 min. rankų masažas + veido ir paakių kremas.

Drėkinanti procedūra turi didelę vitamino E koncentraciją, kuri skatina atsinaujinti ląsteles, puikiai tinka sausai odai. Dėl aktyviųjų ingredientų ši procedūra sugrąžiną elastingumą ir tonusą pavargusiam ir papilkėjusiam veidui. | Raminanti procedūra kovoja su nemaloniais kaistančio ir raudono veido pojūčiais. Dėl gaivinančio poveikio ši procedūra jautriai odai sugrąžina komforto jausmą. | Stangrinanti procedūra dėl savo stimuliuojančio, regeneruojančio ir energizuojančio efekto skaistina ir suvienodina papilkėjusią ir pavargusią odą, suteikia jai elastingumo ir stangrumo.
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Procedūroje: demakiažas (pienelis, valančios putos, tonikas) + šveitimas + serumas + perlų veido kaukė su aktyvuojančiu serumu + veido ir rankų masažas 50 min. + paakių kaukė + veido ir paakių kremas.

Stangrinanti, raukšles mažinanti, odą skaistinanti procedūra. Perlų ir deimantų kombinacija išlygina, atgaivina ir tonizuoja odą, suteikdami jai spindesio ir skaistumo. Mažina nuovargį. Sorbitalis padidina odos ląstelių energiją ilgesniam drėkinimui. Lygesniam, švytinčiam ir jaunesniam veidui.
 Masažai     Moterims     Vyrams    

Demakiažas (pienelis, valančios putos, tonikas) + šveitimas veidui + serumas +  veido ir paakių kremas.

Oda išvaloma nuo nešvarumų ir negyvų odos ląstelių ir atskleidžiamas jos spindesys, švelniai išlyginama odos tekstūra. Apsaugomas epidermis, atkuriamas jūsų odos skaistumas.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Demakiažas (pienelis, valančios putos, tonikas) + šveitimas veidui + serumas +  veido ir paakių kremas + veido masažas.
Oda išvaloma nuo nešvarumų ir negyvų odos ląstelių ir atskleidžiamas jos spindesys, švelniai išlyginama odos tekstūra. Apsaugomas epidermis, tuo pačiu atkuriamas jūsų odos skaistumas. Klasikinis veido masažas atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką ir limfos tekėjimą, tonizuoja odą.
 Masažai     Moterims     Vyrams